Berichten

8 oktober 2018: samenwerkings-bijeenkomst septische shock bij kinderen

2-10-2018

Het Wilhelmina Kinderziekenhuis (WKZ) organiseert op maandag 8 oktober 2018 een samenwerkingsbijeenkomst over ‘septische shock bij kinderen’, mede bekeken vanuit het perspectief van de meningococcenziekte. Door de toename in de incidentie van meningococcen W infecties, die zich vaak manifesteren met het beeld van een fulminante septische shock, heeft het WKZ zijn sepsis/septische shock protocol up to date gemaakt en een deel toegevoegd aan het protocol over de herkenning van een septisch ziek kind op verschillende leeftijden. Graag onderzoekt het WKZ of dit protocol voor meerdere ziekenhuizen toepasbaar gemaakt kan worden. Daarover gaat het ziekenhuis op maandag 8 oktober graag in gesprek, zowel vanuit de ervaringen in het WKZ als vanuit een ziekenhuis in de regio. Meer informatie over het programma vindt u in de onderstaande flyer. U kunt zich tot uiterlijk woensdag 3 oktober aanmelden via dit e-mailadres. Accreditatie is aangevraagd bij de NVK.

Flyer Samenwerkingsbijeenkomst 8 oktober 2018

Mijn sectie