ContactLog in

5e Nascholing Kinderreumatologie

Terug

Publicatiedatum: 18/03/2025

Locatie:

Hotel Fletcher te Doorwerth, Arnhem

Datum:

15/05/2025

16/05/2025

Tijd:

09:30

15:00

In 2025 vieren we een bijzonder moment: het Lustrum van de 5e Nascholing Kinderreumatologie! Ter ere van deze mijlpaal hebben we opnieuw een gevarieerd en inspirerend programma samengesteld, waarbij de focus ligt op de klinische praktijk. U kunt zich verheugen op interactieve plenaire sessies en workshops die uiteenlopende onderwerpen uit de kinderreumatologie behandelen. Zo is er een sessie over laboratoriumdiagnostiek, en wordt er aandacht besteed aan de presentatie en behandeling van vasculitiden bij kinderen en andere systeemziektes. Daarnaast belichten verschillende sprekers de huidmanifestaties bij auto-immuunziektes, en komen somatisch onverklaarde klachten, zoals moeheid en pijn, uitgebreid aan bod.

Wij hopen er samen met u een leerzame en leuke nascholing van te maken!

Doelgroep
Kinderartsen, reumatologen en aios vanuit genoemde vakgebieden


Programma


Donderdag 15 mei 2025

09.30 Ontvangst en registratie
10.00 Aanvang inhoudelijk programma
17.30 Afsluiting
18.30 Diner

Vrijdag 16 mei 2025
08.00 Ontbijt
09.00 Aanvang inhoudelijk programma
15.00 Einde programma

Meer informatie over het programma volgt,

Locatie
Fletcher Hotel-Restaurant Doorwerth-Arnhem
Kabeljauwallee 35
6865 BL Doorwerth

Accreditatie
Accreditatie wordt aangevraagd bij de Nederlandse vereniging voor Kindergeneeskunde (NVK) en bij de Nederlandse Vereniging voor Reumatologen (NVR).

Organisatie
Mariken Gruppen, kinderarts-fellow kinderreumatologie-immunologie, Emma Kinderziekenhuis Amsterdam UMC
Elizabeth Legger, kinderarts-kinderreumatoloog/-immunoloog, Beatrix Kinderziekenhuis, UMCG
Petra Hissink Muller, kinderarts-kinderreumatoloog/-immunoloog, Willem-Alexander Kinderziekenhuis LUMC
Ellen Schatorjé, kinderarts-kinderreumatoloog/-immunoloog, Radboudumc Amalia kinderziekenhuis Nijmegen
Lies Moed, Cursusorganisator Centrum Bij- en Nascholing, Wenckebach Instituut, UMCG

Kosten
Deelname aan deze nascholing kost € 600,- per persoon. Inclusief koffie/thee, lunches, diner en overnachting met ontbijt.

AIOS
Voor AIOS geldt een speciaal tarief van € 400,-.

Inschrijving
Annulering van uw inschrijving is mogelijk tot 15 april 2025. In dat geval worden administratiekosten (€ 60,-) in rekening gebracht. Bij annulering na deze datum is geen restitutie mogelijk. Bij verhindering kan een vervanger uw plaats innemen.

Voor meer informatie en inschrijving, klik hier.